Dec 1, 2008

Сонцекльош (новости от fdr.com.ua )

Сегодня пришла рассылка от ФДР - а там - детальный расклад касательно презентации диска Сонцекльош!

Сразу - кто не слышал Сонцекльош, то можно скачать мой мега-сборник (качать тут)

_____________________________

Нео-ретро від Сонцекльош

Новою родзинкою поповниться співочий літопис України. 5 грудня в столичному клубі Sorry, Бабушка (вул. Дмитрівська 18/24) Сонцекльош представить свою першу нео–ретро платівку Олено, Не Плач!.

Чому «нео» і чому «ретро»? Розгадка надзвичайно проста: Сонцекльош – чи не єдині у світі, хто наші корінні співи запаковує в обгортку ретро–стилістики 20-х–30-х років минулого століття, але робить те все цілковито за сучасними приписами звукотворення. У підсумку виходить і не зовсім нове по-старому, і не зовсім старе по-новому, а ось нео–ретро – саме те!

Першачок Сонцекльошу міститиме 9 пісень і три виднограї на додачу. Два з них – Лєночка і На Поточку – встигли вже засвітитися в телепросторі, а щойно відзнятий Косили Ми Сіно готується до випуску. На початку грудня ця пісня вирине також і як радіопровісник.

Окрім чільниць Олени Грозовської та Марії Кудрявцевої у записі платівки взяли участь відомі в співочій толоці музиканти, з яких чи не кожен – людина-оркестр:

Костянтин Бушинський (гітара),
Кирило Мачинський (бас),
Олексій Гмиря (ударні),
Сергій Топор (акордеон),
Олексій Чаркін (тромбон),
Володимир Молошнюк (труба).

Крім них гостинно долучилися до Сонцекльошу

Станіслав Луцький (фортепіано),
Антон Сурмін (флейта),
Сергій Сидоренко (труба),
Євген Дідик з Гайдамаків (труба).

Забезпечити, аби добротна порція нео–ретро співів дійшла до слухача взялося столичне видавництво Наш Формат. І, як вже стало доброю традицією, з виходом дебютника запрацює іменна сторінка гурту за пропискою www.soncekliosh.com.

Вечірка–представа альбому Олено, Не Плач! складатиметься з двох частин.

ІІ–га – це повноцінний виступ дуету разом з гуртом. Зрозуміло, що стрижнем програми будуть пісні зі свіжоспеченого кружальця, хоча пролунають і напрацювання вже до другої плити, плюс «пісні на замовлення».

Повнотривалий виступ, танці і забава розпочнуться о 21:00. Вхід: 60 грн. Втім, ціну квитка можна суттєво здешевити, якщо завчасно подбати собі за літунець. Флаєри розповсюджуються у київській книгарні «Є» (ст.м.Золоті Ворота, вул.Лисенка 3), або через іменку видавця за цією ланкою. Також літунці можна отримати безпосередньо за особовим +38–067–834–5748.

І–ша частина буде тбм для службового користування – для новинарів. Прес–зустріч розпочнеться о 20:30. Спочатку Сонцекльош дасть бліц–виступ, зумисно для якого дівчата набудуть несподіваного і кітчевого образу (під час самого концерту вони повернуться до більш звичного вбрання). Після коротенького виступу перед журналістами розпочнеться вільне спілкування зі співунками та частування.

Зголошення новинарів – до Юрка Зеленого за особовим +38–067–94–658–34 або через скриньку jurko.zelenyj{рАвлик}gmail.com.

Зміст платівки:

1. Лебеденко
2. Лєночка
3. Ой на горі є терен
4. Машина
5. На поточку
6. Вася
7. Зажурилася
8. Косили ми сіно
9. Кремена

На додачу відео:

Лєночка
На Поточку
Косили ми сіно

____________________________________

оригинал статьи тут

__________________________

ковер диска будет видимо таким:И еще - при первом взгляде на трэк лист это видно сразу- несколько рульных песен зажали.

0 Comments: