Dec 29, 2008

АХТУНГ!!! ONEYROID HAPPY N.Y./BIRTHDAY PARTY!!!

Photobucket

Полтавська індепендент-легенда - гурт Онейроїд 3.01.2009 відсвяткує свій 16-й день народження презентацією рідному містові свого найновішого, створеного восени цього року, альбому Giftstoffe/Отравляющие вещества.
Перша презентація відбулася в київському клубі Філін 19 грудня. За словами багатьох слухачів, від їхнього "даху" не лишилося жодної шиферини.
Як і у Філіні, Онейроїд виступатиме на одній сцені з багатьма друзями. Найперше тут слід згадати надзвичайно перспективний аудіо-відео проект Freon, вже добре відомий в Полтаві своїми всепоглинаючими виступами.Обидва гурти виступають при підтримці VJ Влада, відеоінсталяції якого захоплюють не менше за саму музику. Також на концерті 3 січня можна буде почути Валерія Власенка - сьогодні незамінного гітариста гурту Онейроїд, а також засновника і лідера одного з двох найолдовіших рок-гуртів Полтави - гурту Арахнофобія.
Також гурт вітають: гурт Майор Пронін (м.Полтава), Бадрич (м.Київ), гурт "Зниклі прибульці" (м.Кременчук).


Photobucket

Цитата зі статті Ялини про сейшен минулого року:

Для групи 15 років по музичним традиціям - це така собі заслужена пенсія. Тепер можна рухатись за інерцією, і ніхто тобі нічого не скаже, бо й так поважатимуть за ті роки й вислуги, що ти віддав на благо безкрайому світу Музики. Стояти на місці, "воздвигнувши собі пам'ятник нерукотворний"? Запхатись у архів? Щезнути з музичного поля? Дзуськи! Це не про "Онейроїд"

Ще статті та чудові фотки звідти на тему:
http://www.music.poltava.ua/articles/20080119/
http://www.music.poltava.ua/articles/20070606/

Також днями гурт обзавівся власним MySpace / Тепер ви завжди зможете чути і бачити його онлайн! John Zorn, Depeche Mode та Metallica вже зацінили :) Адже, як знаємо, лише лох може думати, що малі міста не мають авангардної музики!

Також за новинами Онейроїда можна слідкувати на їхній ЖЖ-спільноті, де зовсім незабаром з"являтимуться їхні альбоми попередніх років та ще дуже багато цікавого.


Попередній сет-ліст Giftstoffe:

INTRO
1. Молчание предметов
2. Клавиатор
3. Горыще

-=Giftsstoffe=-
1. Хлорпикрин
2. Зарин
3. V-газы
4. Иприт
5. Табун
6. B.Z.
7. CS
8. Зоман
9. LSD
10.Фосген


ЗАЛІТАЙ - НЕ ВТИКАЙ!, щиро радить fett_messer, віднедавна співавтор цього офігенного блогу!
На моєму жж тутешні любителі раритетів і просто музичної смакоти можуть регулярно знаходити собі поживу, до речі :)

3 Comments:

тт said...

Для мене це відкриття:)!
нажаль жоден лінк на скачку неробочій(

gycel said...

то лінки не не скач, а на різні ресурси, в тому числі на сайт Арахнофобії, де можна качати деяку музику їхню. і на жж -спільноту Онейроїда. не скоро можна буде качати :)

gycel said...

де скоро можна буде качати - малося на увазі.
ачіпятка ))