Jan 4, 2009

Арахнофобія – (2006)

Photobucket

«Дебютний» альбом легенди полтавського та українського року, яку ще нам слухати і слухати, щоб відчути масштаб цієї творчості. Писати насправді про них можна довго, але то окрема тема – сподіваюсь, скоро напишу і цікаві бонуси тут будуть. Поки що ж слухаймо.
Слід сказати для тих, хто сумнівається, що такий лейбл як Comp Music / EMI, на якому вийшов цей диск і має з´явитися ще не один цієї банди, порожняк не жене.
Фани дезу та хеві теж можуть не турбуватись – обкладинка альбому не транслює штампи «важкої» музики, а є радше відображенням його ментальних осболивостей.
Як уже зрозуміло, альбом, що називається, self titled.


Бітрейт: 320 кб/cек
Жанр: classic rock, funk-rock, alternative, ukrainian

1. Йе-Йе-Йе!!!
2. Парфуми
3. Вічна Любов – Звична Любов
4. З ніг до голови
5. Мама, Шо?
6. Камасутра
7. Тільки б не війна
8. Де ти тепер?
9. Яка чудова мить!
10. У Мами один
11. Журиться квітка
12. Наша Земна Любов
13. Ностальгія


download part 1
download part 2

Диск вийшов недавно, отож його можна вільно купити як в неті на Умці, так і в багатьох магазинах, де він, до речі, коштує значно менше. Приміром, в тій же книгарні Є, що в Києві на Золотих Воротах, я його зовсім нещодавно бачив. Плюс той же Майдан і так далі. Це справді той диск, який справді приємно мати у своїй фонотеці в аналогово-матеріальному вигляді, адже оформлений він просто супер, а в CD-варіанті можна почути багато звукових нюансів, яких багато у цій, без перебільшення, вічній музиці.


оф.сайт

Photobucket

Також дуже рекомендую подивитись:

Арахнофобія - Sea of energy (live 2008) by ЗвєняДрайву – дофіга!

by fett_messer

0 Comments: