Jan 12, 2009

Побратиму потрібна допомога! Поширюйте!

Photobucket

Із нашим товаришем-українцем трапилася біда. Внаслідок прогресуючої хвороби він може втратити зір. Для нормалізації зору потрібна операція, але вона дуже дорога. Операція через кілька тижнів. Тому потрібно йому допомогти хто чим зможе.

Можливо багато хто знає його по ЖЖ: burevijko.livejournal.com/ або stano.io.ua/
Думаю багато хто із вас його знає. Не залишайтеся байдужими!
Номер телефону по якому можна звонити йому: 80671549553
Також можете звонити/писати і товаришу gurvinyk.
Кошти надсилати так:
До запитання Власову Станіславу Юрієвичу. Місто Горлівка, 37, Донецька область, індекс 84637.
Прошу всіх, а особливо, хто друга Буревійка знає, поширювати це і звісно ж відгукнутися на прохання допомоги.


П.С. Стас також казав, що всі, хто надсилатиме кошти, вказували себе або якось повідомляли для того щоб у разі чого він міг би з часом кошти ці відшкодувати.


Народився 10 липня 1978 р. в м. Слов’янськ Донецької області. Українець. У 1995 р. закінчив гімназію педагогічного профілю м. Горлівки. У 2004 р. закінчив Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов, одержав диплом вчителя англійської мови.
У 2001-02 рр. за програмою культурного обміну перебував у Франції як домашній вихователь, вивчав французьку мову та літературу. В Українській бібліотеці ім. Симона Петлюри у Парижі працював помічником при каталогізації фондів.
Протягом 2002-03 рр. працював науковим співробітником Горлівського художнього музею, досліджував українське малярство. Згодом був вчителем історії і правознавства у спеціальній школі-інтернаті для дітей з порушеннями мовлення (м. Горлівка). У 2004 р. Викладав іноземну літературу, суспільствознавство, політологію та естетику у Стрітівській вищій педагогічній школі кобзарського мистецтва (Київська обл.), де й сам вивчав кобзарські традиції і мистецтво.
У 2005-06 рр. працював науковим співробітником Інституту культурологічних та етнополітичних досліджень ім. Іларіона Київського у Міжрегіональній Академії Управління Персоналом (м. Київ).
Займається дослідженнями історії південно-східної України, запорозького та слобідського козацтва, національно-визвольних змагань на її теренах. У співавторстві з істориком П. Лаврівим підготував до видання історико-краєзнавчу монографію „Моя земля – земля моїх батьків” (про історичне минуле Донеччини в українському історичному контексті).
Автор наукової праці „Український Іменослов”, у якій уперше подано більше 2500 імен історично відомих імен українців, предків українського народу та інших, що брали участь у його етногенезі.
Займається генеалогією та геральдикою від початку 1990-х років. Вивчає князівські, шляхетські, козацько-старшинські родоводи, українську родову геральдику.
З 1992 р. – член Асоціації генеалогів-аматорів (м. Перм, Росія), спеціалізація – генеалогія та геральдика дворянства.
У 1994 р. став членом Українського геральдичного товариства.
Від 1995 р. – член Всеросійського геральдичного товариства.
У 2004 вступив до Історичного Клубу „Холодний Яр” (м. Київ).

5 Comments:

тт said...

Буревійко пішов з життя,після операції на яку зібрали кошти.
10.02.09,через чотири дні опісля неї,в лікарні, в нього стався крововилив....
Всім хто знав Стаса прохання передзвонити за його номером-80671549553.
Прохання до шановного Parazitakusok зробити пост з цього приводу,це прохання його брата, який немає можливості зайти на його сторінку та проінформувати про цю сумну подію його знайомих.

parazitakusok said...

%(( RIP

як пост зробити? кажи що написати - я ж не був знайом з цим хлопцем...

тт said...

Відміняється про пост-найшли змогу написати на його сторінці.
Та все одно спасибі за відгук)

parazitakusok said...

нема питань

надішли мені свій емєйл - я зроблю запрошення щоб ти був в змозі сам тут постити.

parazitakusok said...

ready