Jan 13, 2009

Freon - EP (2008)

Photobucket

Бітрейт: 320 кб/cек
Жанр: ukrainian post-rock

Трекліст:

01 - Чистий космос
02 - Росток
03 - Сукин кот


захоботити

www.myspace.com/freonproject


Фреон - це досить молодий і стрімко набираючий обертів аудіо-відео проект з Полтави. Хлопці активно концертують попри відсутність у Полтаві нормальних клубів, - як у рідному місті, так і у Харкові та Києві. Вже минулого року після кількох місяців вдосконалення саунду і багатьох спроб відтворити в записі своє живе звучання, було створено ці перші три фреонівські треки. Їх справді варто послухати, - багато хто запав на "Фреон" саме після них або ж побувавши на виступах. Слід сказати, досягнуте тут звучання відрізняється від типової української "демки" насамперед рівнем запису - значно вищим за демо-якість, і власне, набагато кращим за чимало навіть альбомних треків українських (і не лише) груп. Тому будемо вважати це неофіційною віртуальною епехою =)
Ялина так писала про них досить недавно:
Здивувати слухача зараз все важче й важче. Тим не менше, мушу визнати, це вдалося зробити гурту "Фреон". Новій (тобто гарно забутій старій, бо існуюча з 2003 року вона існувала певною мірою фрагментарно) групі вдалося за той час, що їй було виділено на виступ, справити приємне й "освіжаюче" враження. До слова, Ваня Оборожній лише нещодавно покинув склад "Онейроїда", Діма взимку допоміг Валерію Власенку виступити на "Рок-ударі" біля ДК ПТК, граючи на гітарі, а барабанщик у них напрочуд чутливий до ритмів. Четвертим учасником називають Лісного Влада - відомого полтавського фотографа, що в групі опікується візіями під час пробіжок звуковими доріжками. За словами самих учасників гурту, газ "фреон" - цікавий хімічною властивістю перетікати у різні свої стани, з холодного в гарячий і навпаки. Те саме коїться й з музикою, що її виконують хлопці. Наступного разу не раджу пропускати - послухати направду є що."


Основні учасники гурту:

Діма

Photobucket

Іван

Photobucket

Макс

Photobucket


Фотки by Ромко Сук

Фоток флейтиста Вови (якого нема на EP) та віджея Влада поки що не маю, але зовсім скоро можна буде побачити і їх тут, так само як і більше відео.

А поки що - відеонарізка основних моментів з виступу на дні народження Онейроїда 3 січня 2009 в Полтаві:

Слухаймо!

fett-messer

0 Comments: