Feb 3, 2009

Піккардійська Терція - Етюди (2009)

Photobucket

Піккардійська Терція - Етюди (2009)

От розмутив походу кілька днів тому на торрент.сру такий-от ріп з нового диску, все чути чудово попри бітрейт - народ тягне не соромиться, ну і ви теж не втичте :)

А оригінал коштує 52 гривні у видавця (нонсенс для однодисковика!) і 72 грн/ $15 на сайті-монополісті УМКА. Нема базару, фанат купить завжди, але всім іншим (до яких я зараховую і себе) теж охота зацінити як воно цього разу вдалося і що саме там варто слухати.

Треба сказати, що кавер "Очі відьми" справді супер, але навіть таку пісню вони співають якось радісно - хоч і суперпрофесійно, як і все решта. Думаю, в ній це геть зайве, хоча творці - вони свого роду переможці - отже і судити не треба :)

"Гранули" як були попсою в ТНМК і однією із найбеззмістовніших у них пісень, так і тут лишились, а щодо оригінальної творчості піккардійців - то мені сподобався їхній "Львів", але теж не настільки, щоб переслухувати - люблю більш глобальні речі.

А ще він геть не концептуальний - в нього немає якоїсь визначальної-об´єднавчої фішки, це по суті свого роду збірник пісень, на що, зрештою, непрямо вказує і назва.

АЛЕ - загалом альбом класний - фанатам такої музики вері вері рикоммендед!


Піккардійська Терція - Етюди (2009)

Бітрейт - 128 кб/сек
Жанр: acapella pop jazz

download

Трекліст:

1 Останній літній дощ
2 Трамвайні етюди
3 Там, де неба блакить
4 Sole mio
5 Shamps Elysses
6 I can't help
7 Очі відьми (Вій кавер)
8 Коломбіна
9 Заспіваєм ще хоч раз
10 Ой, летіли дикі гуси
11 Гранули (ТНМК кавер)
12 Я вчора потрапив на небо
13 Старенький трамвай
14 Львів

2 Comments:

Anonymous said...

Альбом абсолютно бесцветный, обычная коммерческая попса, только на украинском. При этом ни одного хита или мелодии, которую хотя бы раз можно послушать без раздражения. Лучше Алсу какую-нибудь купить, там хоть качество. А цена - вообще зашибись! 50-70 грн., а в интернет-магазине вообще за 70 грн. За 70 грн. можно купить фирменный диск - в магазине, с наценкой, или в интернете заказать. Ржунимагу))))))

Anonymous said...

Є люди,яких роздражає саме слово Укаїна,а на кожен товар - свій купець.С приветом Ржунимагу.