Feb 6, 2009

САД - Доле, де ти?! live 2 CD (2007)

Photobucket


Бітрейт: 320 кб/сек
Жанр: hard rock, heavy, trash metal


Про цей прекрасний двоплитник можна сказати всього кілька важливих фактів. Такого Шевченка ви ще не чули (якщо не бували на їхніх концертах) – гурт олдовий, з багатим досвідом, до того ж грає тут на великій сцені в електричному звуці. Відповідно саунд разюче несхожий на їхній же «шевченківський» альбом в акустиці. До речі, існує ще третій варіант виконання цих пісень САДом – разом з оркестром. Хеві-метал-в кожну-хату їм справді тут вдається ввалити на найвищому рівні – звучать вони як Metallica кращих, трешових років, хоча порівнювати можна багато з ким.


Photobucket


PhotobucketСАД - Доле, де ти?! live 2 CD (2007)


Трекліст:

1 диск:

1. Єсть на світі доля
2. Над Дніпровою сагою
3. Ой діброво-темний гаю!
4. Тече вода з-під явора…
5. Зелена травка
6. Не женися на багатій…
7. Гоп, гей гоп
8. Ой гоп не пила

Бонус: live video Не женися на багатій

2 диск:

1. Косар
2. У всякого своя доля…
3. Доле, де ти?!
4. Тим неситим очам…
5. Було колись – в Україні
6. Нащо мені женитися?

Бонус: live video Було колись – в Україні

Download:

download part_1
download part_2
download part_3
download part_4


Слід сказати, що така подача творчості Шеви мені здається найбільш органічною для його лірики – всі бардівські соплі та співи заслужених артистів ну просто ні в тин, ні в ворота, що називається. Тут віє справжньою козацькою відчайдушністю та завзятістю. Альбом складається з двох частин відповідно двом відділенням концерту - ліричну (CDI) та концептуальну (CDII) – ця тєма одразу стає зрозумілою під час прослуховування. Тобто на практиці маєте більш легке, рокове звучання у першій частині і конкретне металічне м´ясо у другій.
Хай вас не збиває з пантелику мала кількість треків на аж двох дисках – там не стільки багато займає відео, скільки самі композиції довгі та різноманітні, з численними імпровізаціями на солярі, тому слухатимете це аж майже дві години. Річ справді серйозна (особливо другий диск), хотілося б побажати всім творцям українських рок-опер (особливо майбутніх) вчити за ним матчасть ))
Тираж цього диску зовсім малий – 500 шт, тому навряд чи ви його знайдете десь у продажу (99% що ні), тому єдиною можливістю прибати його примірник – це звернутися до самого гурту через їхій прикольний оновлений оф.сайт
На Унежі в серпні я трохи торгував цим диском, але САД виступав увечері другого дня, їх практично мало хто знав і так і не придбав жодного диску. Потім же ганятися за мною було непросто )) Гурт мені цей чудовий подвійник подарував (при тому, що він недешевий), чим ще раз засвідчив, що вони класні чуваки, а я подякував Сірому, що вони такі є і за всі довгі роки в андеграунді не обламались і роблять чудову музику.
Зараз, до речі, тривають роботи над новим студійником, так що про них не варто забувати.
Наостанок дві фоти – з бази і з Унежу-2008:


Photobucket

Photobucket

7 Comments:

fofkas said...

о, пасибі.

був на цьому концерті...
пам'ятаю, глядачів було чоловік 50... :(

fofkas said...

шось третя частина (CD 2_a.rar) не вантажиться

6c6c6 said...

Безмежно вдячний за музику. ЧИ не підкажете чи збирається гурт на тур по Україні, або які фестивалі у них там плануються?

gycel said...

Думаю, про їхні плани найкраще дізнаватися з сайту - його досить оперативно ведуть, а як ні, то там наче були контакти адміна їхього, бо я зараз про їхні наміри не в курсі.
все може бути.

gycel said...

Фофка - я перевірив - шось дійсно не те, за сьогодні виправлю. з Києва от-от приїхав )

gycel said...

Фофка - я перевірив - шось дійсно не те, за сьогодні виправлю. з Києва от-от приїхав )

fofkas said...

пасибі, скачалось.