Feb 5, 2009

Звірята Суфіни - Suphinas little beasts (2002)

Photobucket

Потужний альбом унікального українського проекту, який відомий більшості слухачів (серед тих, кому відомий )) за збірником Українська готика ч.1, видану Українським готичним порталом, де був трек з цього альбому - Moesta et Errabunda. Цей альбом вже мегараритетна штука - його тираж на невеличкому, але дуже рульному лейблі Quasipop складає всього 200 hand-numbered, що називається, примірників. Відповідно про нього мало хто знає, а ще менше народу чуло. Можу сказати, що відносно цієї музики це не є справедливим - вона варта багаторазового уважного слухання, а саунд здається мені бездоганним.
Воно й не дивно - Олександр Юрченко та Леонід Бєлєй, які й складають проект Звірята Суфіни, грали раніше у знаному гурті Yarn. Якщо знаєте щось про їхні подальші твори - маякуйте.
Цей альбом за своїм звуком здається синтезом вказаних тут стилів з переважаючим стримано-похмурим і водночас піднесеним настроєм. Ця музика чудово звучала б також як у виконанні орекстру, так і якогось гурту з "живими" інструментами - простору достатньо. Але навіть в прочитанні, зафіксованому на цьому альбомі, є всі шанси надовго його полюбити.
Єдиний мінус - є невелика неточність з треками - вони дісталися мені без тегів,і Moesta et Errabunda, приміром, звучить там 7-м замість 5-ї позиції. Якщо допоможете з"ясувати це - то буде взагалі клас.


Жанр: instrumental neo-medieval gothic,academic minimalism, ambient, electronic etherial
Бітрейт: 192 кб/сек

захоботити

Трекліст:

01 - Sabayle
02 - Isocephalia
03 - Quartet #4
04 - Sunstroke
05 - Moesta et Errabunda
06 - Gamut
07 - Intro for Suphina
08 - Suphina's Little Beasts
09 - The Approach of Holiday
10 - Peonys
11 - Is the Universe Reviving?
12 - Gray Lake Contemplation

Загальний час звучання: 47:19

5 Comments:

Klodius said...

Ааа!! дякую!!
Це вєщь! Я давно шукав=)

gycel said...

колєго, шариш :)

Anonymous said...

спасибо

4-й трек - Isocephalia

Anonymous said...

Moesta et Errabunda - тут це трек під номером 6.
Загалом же здаєцця, що номери збиті рівно на 2 пункти.

Alexander said...

Гран мерсі, сер :)