May 21, 2009

Радіо Україна - Німецька хвиля

Копипащу с kataklismosfactory!
Анонс зачетного стартапа от украинской редакции
Deutsche Welle

___________________________

______________________________

Німецька радіостанція презентуватиме
українську непопсову музику

«Радіо Україна» - новий проект україносвідомої музики, який стартує наступного тижня на хвилях радіостанції «Німецька хвиля» та на інтернетпорталі цього ЗМІ. Він складатиметься з серії публікацій (текстів, аудіо і фото), в яких йтиметься про автентичну українську музику та її творців.

Це однойменний проект з музичною збіркою, виданою болотним гуру українського язицького рок-н-ролу Дмитром Добрий-Вечір, лідером легендарного гурту «Вій», та виконавчим продюсером Сергієм Литвинюком (Літтлом).

Це зустріч з музикантами, які прийняли участь у першому випуску збірки - гуртами «Кому Вниз», «Перкалабою», «Вієм», «Пропалою грамотою», «Оркестром Янки Козир», «Самими Своїми», «Рутенією», бардом Едуардом Драчем, та іншими.

Це також можливість ознайомитись з учасниками другої збірки «Радіо України» ще до її виходу (реліз очікується наприкінці нинішнього року) - «Мертвим півнем», «Фата морганою», Сестрами Тельнюк, та молодими музикантами, чиї пісні увійдуть до альбому.

Окрім того, в рамках проекту отримають слово й ті, хто працюють над просуванням україносвідомих гуртів та української культури взагалі - Богдан Логвиненко (Sumno), Юрко Зелений (ФДР), музичний оглядач та автор книжок про український рок Олександр Євтушенко, організатор музичного фестивалю «Тарас Бульба» Микола Арсенюк та один із найвідоміших блогерів в Україні на прізвисько «Паразитакусок». Саме цей персонаж українського кіборгсвіту разом із паном Літтлом, не тільки популяризує українську музику, але й є ініціатором інтернетакції по перенесенню із Севастополя пам'ятника імператриці Екатерины Второй до її історичної батьківщини, у північну суміжну державу...

- «Радіо Україна» - це метафізичний ефір, - сказав Дмитро Добрий-Вечір в інтерв'ю «Німецькій хвилі», з якого наступного тижня все й почнеться (а почути його можна буде вже цієї суботи в ефірі німецької радіостанції).

Олекса Бульба
_____________________________

Короче, там где про меня - вообще жесть.

Было так.

Когда я был на Півнях, то там присутствовал дядька с Deutsche Welle Олександр Павлов - он брал интервью у различных известных типов - не только у музыкантов (например, Богдан Логвиненко рассказывал про sumno.com).

И вот - вышло как-то так, что и меня взяли в оборот.

В самый последний момент, пока Мертвий Півень уже настраивал басбочки и прочие примочки я натрындел в микрофон кучу всяческих ответов. Ну там про блог, про музон, про копирайты и т.п. Короче - дал интервью!

Такой вот я штырь!
Гатов іщо трудіться на благо родіни.

0 Comments: