Oct 8, 2009

Концерт-триб’ют Сергієві Кузьминському - 17/10/ 2009 - м.Полтава

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

фото by leezergeel


На превеликий жаль, 3 серпня цього року, після тривалої боротьби з важкою хворобою, пішов із життя Сергій «Кузя» Кузьминський — лідер легендарного гурту «Брати Гадюкіни».

17 жовтня у Полтаві (на Співочому полі ім. Марусі Чурай) відбудеться концерт-триб’ют, адже вшанувати пам'ять музиканта найкраще, певно, саме граючи його музику.

Буде забезпечено потужний звук і потужне світло, є необхідне фінансування.
Взяти участь у концерті вже зголосилися гурти і виконавці з Полтави, Херсона, Львова, Білгород-Дністровського, Рівного, Києва, Харкова, Донецька і навіть російського Смоленська.


Усім, хто ще бажає віддати данину пам’яті музиканту і виконати декілька пісень з репертуару «Братів Гадюкіних», прохання телефонувати за номером 8(050)913-85-12
(Андрій «Бурлік» Боркунов).
Список пісень (до 5-ти) необхідно буде залишити на форумі групи «Онейроїд» та надіслати з підтвердженням участі в триб'юті на e-mail: andrey.borkunov@gmail.com.

Ініціатива схвалена гуртом "Брати Гадюкіни", а гурти, що зіграють в Полтаві на їхню думку найкраще, мають шанс бути запрошеними до участі в подібному концерті в Києві, дата якого поки що невідома.

0 Comments: