Oct 1, 2009

київська презентація альбому GIFTSTOFFE від групи Oneyroid !

Photobucket


Третій студійний альбом легендарної полтавської групи Oneyroid буде презентовано 3 жовтня в київському клубі "Хмільна Бочка" (вул.Б.Хмельницького,3Б-1). Його попередник "Части тела", нагадаю, виходив аж 1998 року, тому крім величезної дози потужного індастріал-психоделік саунду, ви стаєте свідками неперсічної події, завітавши цього вечора на концерт.

Презентація в Києві має низку моментів, що роблять її унікальною:

- цей концерт збігається з датою офіційного релізу нового альбому - GIFTSTOFFE, тобто під час нього можна буде за сущі галімі капєйкі дістати найсвіжіше з перших рук :)

диск виглядатиме десь так:

Photobucket


- в Oneyroid цього разу чудова компанія зі спецгостей - гурт @TRAKTOR, який попри невеликий вік (трохи більше одного року), знаменитий багатьом слухачам як завдяки всенародно улюбленому Сашку Піпі, так і розривному драйву, що панує на їхніх концертах.
Полтавці вже могли їх бачити у травні 2009 у своєму рідному місті в компанії з Oneyroid, всім іншим неодмінно зацінити http://www.myspace.com/atttraktor

METAL WORKS (Київ, stoner/southern rock) виступить всього вдруге, але музиканти, що складають цю команду зовсім не новачки у музиці - обидва належать до когорти ветеранів української метал-сцени.

тому - всім зацікавленим
3 ЖОВТНЯ - ВСІ ДОРОГИ ВЕСТИМУТЬ В БОЧКУ!

Замовлення столиків за тел. : 8 044 390 61 06

анонс події від Київського Рок-клабу http://www.rock.kiev.ua/arhiv/2009/314/

концерт вконтакті: http://vkontakte.ru/event11978613

2 Comments:

Anonymous said...

Шановний ПАРАЗІТАКУСОК!
Коли вже буде реліз нового Oneyroidу на вашому тричі червонопрапорному блозі? Люди з "далькай Рассеї" втомилися чекати))

parazitakusok said...

Чуваки! Я ще не чув цього Онейроіда взагалі - афіші постить Фет-мессер, ось його ЖЖ - http://fett-messer.livejournal.com/