Aug 15, 2010

Arnika - Live 1975 (bootleg)

Редакция презентует единственно-сохранившуюся в живой природе концертную запись легендарной капеллы Арніка. Воистину brutal-форсный материал. Enjoy.

Arnika - Live 1975 (bootleg)
download

Track List:

01. Вступ (00:47)
02. Весна (03:10)
03. Весняні варіації (02:40)
05. Лиш тільки раз цвіте любов (03:03)
06. Колиска вітру (02:43)
07. Shugar Baby Love (03:08)
08. Як заридала моя гітара (07:42)
09. Чия то верба (02:21)
10. Мила моя, мила (02:02)
11. Прощай (04:06)
12. О, панно Інно (04:09)
12. Осінь (03:53)
13. Ballroom Blitz (01:47)
14. Sticks and Stones (03:18)

На фотке, которую мы зафотошопили на самопальный ковер, запечатлены (слева направо) - Володимир Васильєв (вокал), Віка Врадій (вокал), Валентин Нестеренко (гітара-соло), Віктор Морозов (спиною) і Ігор Гунько (бас-гітара). За басистом, почти невидимо, присутствует драмер Арніки - Іван Господарець. Эта фотография сделана в 1976 году.
_____________________________

Вот что нам рассказал Віктор Морозов - в то время он был не только вокалистом (+гитаристом) Арніки, но и как это тогда называлось - художественным руководителем ВІА:

Цей концерт Арніки відбувся 1975 року десь у Львівській області - можливо, у Моршині або Трускавці - вже не пам'ятаю. Його записав на портативний бобінний магнітофон (можливо, з пульта звукорежисера?) Грицько Чубай - покійний батько Тараса Чубая, чудовий поет і мій добрий приятель, який водив малого Тараса на всі концерти Арніки, щойно той почав ходити ( і не тільки Арніки, а і, скажімо, Чеслава Нємена або інших неординарних виконавців, які часом навідувалися тоді до Львова.)

Бобіна з записом цього концерту збереглася завдяки Тарасові, котрий часто її слухав сам і давав слухати іншим. На жаль, вона була вже в дуже поганому стані - подерта і пожована - але коли я почав уже в 90-х роках шукати концертні записи Арніки, то це було все, що збереглося, бо ми самі, тобто музиканти Арніки, ставилися в свій час до цього легковажно і нічого не зберегли собі на згадку.

Тому я попросив у Тараса цю бобіну і завіз її в Торонто, де намагався трохи відновити і почистити. Я вже не пригадую, як звали звукорежисера, що склеював подерті й пожовані шматочки плівки, але саме він і порізав концерт на треки й оцифрував бобіну, з якої і ми вже разом відбирали ті пісні, що їх можна було бодай трохи почистити, відкидаючи ті, які слухати було вже практично неможливо.


Віктор Морозов. 1976

Іван Господарець, Віктор Морозов, Віка Врадій
Львів 2004
_______________________________

Короче, какие-либо дополнительные комменты тут совершенно излишни. Надо качать, торчать, а затем передавать в дар грядущим поколениям.

От превьюх удержаться нереально и посему, мы прямо сходу мострекомендуем вам заценить, как Віка Врадій исполняет хит всех времен и народов
Лиш тільки раз цвіте любов


убойнейший ковер на сонг от The Rubettes
Sugar Baby Love
  
______________________________

10 Comments:

gycel said...

мега-зачот! дякую :)

красивая женщина said...

Прикольные песни, интересно откуда такой раритет

Anonymous said...

Parazit а как тебе такая обложка arnika live cover.jpg

parazitakusok said...

зашибись! покатит! (еще бы низок доработать, конешно)

Anonymous said...

Ну а если так Arnika's Covers.rar

parazitakusok said...

просто жир! пшекрасно ;-)

Anonymous said...

сакжіть будь-ласка де зараз можна скачати цю збірку?

parazitakusok said...

прошу!
http://www.mediafire.com/?dkz3v0bn77dc53y

Anonymous said...

Дякую!

parazitakusok said...

Arnika - Live 1975 (bootleg)

http://yadi.sk/d/Xnt1Dh623-vHq